Kolorowy pasek
Godło, Herb, Logo
Logo Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej
Powiat Pruszkowski

Kolorowy pasek

Kontakt

WYDZIAŁ INWESTYCJI I OCHRONY ŚRODOWISKA

e-mail infrastruktura@powiat.pruszkow.pl

e-mail inwestycje@powiat.pruszkow.pl

 


Naczelnik Inwestycji i Ochrony Środowiska

Paweł Kostrzewski

22 738 14 64 pawel.kostrzewski@powiat.pruszkow.pl

 

Z-ca Naczelnika Inwestycji i Ochrony Środowiska

Klaudia Chmiel

22 738 15 41 klaudia.chmiel@powiat.pruszkow.pl

 


 STRUKTURA ORGANIZACYJNA WYDZIAŁU

KIEROWNIK ZESPOŁU DS. KOORDYNACJI INWESTYCJI

Andrzej Kutyński

22 738 15 56 andrzej.kutynski@powiat.pruszkow.pl

Zespół ds. koordynacji inwestycji:

  1. Urszula Mazur 22 738 15 45 urszula.mazur@powiat.pruszkow.pl

  2. Marta Cygan 22 738 15 37 marta.cygan@powiat.pruszkow.pl

 

KIEROWNIK ZESPOŁU DS. UTRZYMANIA PASA DROGOWEGO 

Jarosław Kilar

22 738 15 23 jaroslaw.kilar@powiat.pruszkow.pl

Zespół ds. utrzymania pasa drogowego

  1. Małgorzata Kalińska 22 738 15 54 malgorzata.kalinska@powiat.pruszkow.pl

  2. Andrzej Leszczyński 22 738 15 57 andrzej.leszczynski@powiat.pruszkow.pl

  3. Krzysztof Boniecki - krzysztof.boniecki@powiat.pruszkow.pl

  4. Zdzisław Pakieła 22 738 15 57 zdzislaw.pakiela@powiat.pruszkow.pl


 

Wieloosobowe stanowisko pracy do spraw infrastruktury:

  1. Anna Mikołajczak - Jacak 22 738 15 68 anna.mikolajczak@powiat.pruszkow.pl

  2. Edyta Kulisa 22 738 15 68 edyta.kulisa@powiat.pruszkow.pl

  3. Józef Damaziak 22 738 15 59 jozef.damaziak@powiat.pruszkow.pl

  4. Józef Dzierzbiński 22 738 15 40 jozef.dzierzbinski@powiat.pruszkow.pl


 Wieloosobowe stanowisko pracy ds. ochrony środowiska:

  1. Agata Olek 22 738 15 42 agata.olek@powiat.pruszkow.pl

  2. Aleksandra Piątek 22 738 15 52 aleksandra.piatek@powiat.pruszkow.pl

  3. Agnieszka Wawrzyniak 22 738 15 43 agnieszka.wawrzyniak@powiat.pruszkow.pl

  4. Monika Łukasiak 22 738 15 53 monika.lukasiak@powiat.pruszkow.pl

 

Stanowisko pracy do spraw organizacyjnych

Wydziału Inwestycji i Ochrony Środowiska

Ewa Zaremba

22 738 15 94 

ewa.zaremba@powiat.pruszkow.pl


 

 

Metadane

Źródło informacji:Paweł Kostrzewski
Data utworzenia:2013-03-08 15:23:26
Wprowadził do systemu:Paweł Kostrzewski
Data wprowadzenia:2013-03-08 15:23:38
Opublikował:Paweł Kostrzewski
Data publikacji:2013-03-08 15:47:51
Ostatnia zmiana:2018-09-20 15:38:05
Ilość wyświetleń:15459

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij