Kolorowy pasek
Godło, Herb, Logo
Logo Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej
Powiat Pruszkowski

Kolorowy pasek

Komisje Rady Powiatu

Komisja Zdrowia i Spraw Społecznych

skład:

Beyer Magdalena   
Borodzicz Ewa   
Cybulska Maria   
Jastrzębski Grzegorz  
Makowska Maria   
Makowski Zbigniew  
Osiński Tomasz
Śliwińska Mirosława - Wiceprzewodnicząca
Świercz Artur - Przewodniczący   
Wróblewska Emilia   
Zielińska Zdzisława

 

Komisja Edukacji, Kultury, Sportu i Promocji

skład:

Beyer Magdalena   
Gawkowska Karolina  
Karpiniak Magdalena  
Klimaszewska Katarzyna  
Makowska Maria   
Makowski Zbigniew  
Osiński Tomasz   
Rymuza Krzysztof   
Śliwińska Mirosława - Przewodnicząca
Świercz Artur   
Wojciechowska Urszula - Wiceprzewodnicząca
Wróblewska Emilia   
Zielińska Zdzisława

 

Komisja Inwestycji i Rozwoju Gospodarczego

skład:

Baranowski Mariusz  
Brzeziński Zdzisław  
Chmielewski Mirosław  
Cybulska Maria   
Dymura Stanisław - Wiceprzewodniczący   
Gołoś Maksym   
Klimaszewska Katarzyna  
Kuźmińska Agnieszka  
Rajkowski Janusz   
Rymuza Krzysztof
Smolińska Elżbieta   
Wojciechowska Urszula  
Wróblewska Emilia - Przewodnicząca
Zalewska Aurelia

 

Komisja Ochrony Środowiska i Rolnictwa

skład:

Cybulska Maria
Jastrzębski Grzegorz
Karpiniak Magdalena - Przewodnicząca
Makowska Maria
Makowski Zbigniew
Śliwińska Mirosława - Wiceprzewodnicząca
Zalewska Aurelia

 

Komisja Budżetu i Finansów

skład:

Borodzicz Ewa   
Brzeziński Zdzisław  
Chmielewski Mirosław
Dymura Stanisław   
Gawkowska Karolina  
Gołoś Maksym   
Klimaszewska Katarzyna - Przewodnicząca  
Kuźmińska Agnieszka  
Rymuza Krzysztof
Sawicka Monika  
Smolińska Elżbieta   
Wojciechowska Urszula

Komisja Bezpieczeństwa, Porządku Publicznego, Administracji i Prawa

skład:

Baranowski Mariusz - Wiceprzewodniczący  
Beyer Magdalena     - Przewodnicząca
Brzeziński Zdzisław  
Chmielewski Mirosław
Dymura Stanisław   
Gołoś Maksym   
Jastrzębski Grzegorz  
Rajkowski Janusz
Sawicka Monika   
Zalewska Aurelia   
Zielińska Zdzisława  

Komisja Rewizyjna

skład:

Karpiniak Magdalena - Sekretarz   
Kuźmińska Agnieszka  
Osiński Tomasz - Przewodniczący     
Sawicka Monika - Wiceprzewodnicząca
Smolińska Elżbieta   

Załączniki

Terminy komisji 2017- listopad (49.1kB) Zapisz dokument Pokaż dokument
Terminy posiedzeń komisji (13.6kB) Zapisz dokument  

Metadane

Źródło informacji:Elżbieta Jankowska
Data utworzenia:(brak danych)
Wprowadził do systemu:Elżbieta Jankowska
Data wprowadzenia:2009-01-22 00:00:00
Opublikował:Halina Gorczyńska
Data publikacji:2009-01-22 00:00:00
Ostatnia zmiana:2018-02-08 10:58:31
Ilość wyświetleń:10625

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij