Kolorowy pasek
Godło, Herb, Logo
Logo Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej
Powiat Pruszkowski

Kolorowy pasek

Komisje Rady Powiatu

Komisja Rewizyjna

1) Artur Świercz                  - Przewodniczący
2) Mirosława Śliwińska        - Wiceprzewodnicząca
3) Dorota Zglińska               - Sekretarz
4) Przemysław Sieciński       - Członek
5) Andrzej Umel                  - Członek

Komisja Skarg, Wniosków i Petycji

1) Zdzisław Brzeziński          - Przewodniczący
2) Janusz Rajkowski            - Wiceprzewodniczący
3) Sławomir Walendowski   - Sekretarz
4) Dariusz Nowak               - Członek
5) Paweł Siekierko              - Członek

Komisja Budżetu, Administracji, Bezpieczeństwa i Porządku Publicznego

1) Magdalena Beyer;
2) Zdzisław Brzeziński;
3) Stanisław Dymura;
4) Adrian Ejssymont;
5) Wojciech Gawkowski;
6) Halina Górniak-Uszyńska   - Przewodnicząca
7) Katarzyna Klimaszewska;
8) Michał Kucharski;
9) Dariusz Nowak;
10) Krzysztof Rymuza;
11) Monika Sawicka;
12) Sławomir Walendowski -  - Wiceprzewodniczący
13) Urszula Wojciechowska;
14) Zdzisława Zielińska.

Komisja Inwestycji, Ochrony Środowiska i Rolnictwa

1) Magdalena Beyer  - Wicerzewodnicząca  
2) Ewa Borodzicz;
3) Zdzisław Brzeziński;
4) Mirosław Chmielewski;
5) Stanisław Dymura;
6) Adrian Ejssymont;
7) Wojciech Gawkowski;
8) Katarzyna Klimaszewska;
9) Michał Kucharski;
10) Andrzej Kurzela;
11) Agnieszka Kuźmińska;
12) Dariusz Nowak;
13) Janusz Rajkowski  - Przewodniczący
14) Krzysztof Rymuza;
15)Przemysław Sieciński;
16) Artur Świercz;
17) Andrzej Umel;
18) Urszula Wojciechowska;
19) Paweł Zacny.

Komisja Zdrowia i Spraw Społecznych

1) Magdalena Beyer;
2) Ewa Borodzicz - Wiceprzewodnicząca
3) Stanisław Dymura;
4) Halina Górniak-Uszyńska;
5) Grzegorz Kamiński;
6) Monika Sawicka;
7) Paweł Siekierko - Przewodniczący
8) Mirosława Śliwińska;
9) Artur Świercz;
10) Andrzej Umel;
11) Dorota Zglińska;
12) Zdzisława Zielińska.

Komisja Edukacji, Kultury, Sportu i Promocji

1) Halina Górniak-Uszyńska;
2) Grzegorz Kamiński;
3) Katarzyna Klimaszewska;
4) Michał Kucharski;
5) Agnieszka Kuźmińska;
6) Przemysław Sieciński;
7) Mirosława Śliwińska  - Przewodnicząca
8) Urszula Wojciechowska;
9) Paweł Zacny;
10) Dorota Zglińska;
11) Zdzisława Zielińska  - Wiceprzewodniczącya

Załączniki

Terminy komisji 2019 - luty (45kB) Zapisz dokument Pokaż dokument

Metadane

Źródło informacji:Elżbieta Jankowska
Data utworzenia:(brak danych)
Wprowadził do systemu:Elżbieta Jankowska
Data wprowadzenia:2009-01-22 00:00:00
Opublikował:Halina Gorczyńska
Data publikacji:2009-01-22 00:00:00
Ostatnia zmiana:2019-02-08 09:47:31
Ilość wyświetleń:12201

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij